O blogu

W sumie to mogę zacząć typowymi słowami, tak jak w szkole czy wśród nowo poznanych ludzi….nazywam się Bartek. Zakładam ten blog – czy raczej miejsce na wyrażenie samego siebie dla Ciebie – bo nie ukrywam jest to jeden z moich celów na ten rok ale co ważniejsze chciałbym utrzymać jakąś ciągłość w pokazywaniu Tobie świata moimi oczami i (może) z nowej perspektywy?

Tematyka bloga będzie mieszana – postaram się ją podzielić na kilka działów – potraktuj każdy dział jako odrębną perspektywę:

  • Life Style – tutaj chciałbym Cię zaciekawić po prostu życiem – ciekawe miejsca do odwiedzenia, inicjatywy, akcje, moda, porady praktyczne
  • Coaching – nie ukrywam, że jest to dla mnie coś nowego, postaram pokazać Ci takie systemy, które może zmienią coś w Twoim życiu, zainspiruję Cię innymi ludźmi, którym warto poświęcić kilka chwil, będę chciał byśmy razem rozwijali tzw. „kompetencje miękkie” itp…
  • Odkrycia – wszelkiego rodzaju: w internecie, na mieście, wśród znajomych…

Gdy się rozwinę w pisaniu myślę, że dodam jeszcze jakiś dział : )

Kim jestem:

Nazywam się Bartek (ale to już wiesz). W życiu codziennym staram się przekraczać w jakiś sposób granice przeciętnego nastolatka. Interesuję się radiem, lotnictwem pasażerskim, networkingiem, coachingiem, teatrem i językiem francuskim.

Myślę, że bardziej poznasz moją osobowość w postach, które będę publikować.

Życzę sobie i Tobie dużo pozytywnej energii!

„Nieważne skąd pochodzisz, ważne dokąd zmierzasz”

— Brian Tracy —